CleanMyMac

CleanMyMac dla Mac

Najlepszy program do czyszczenia i przyspieszenia komputera Mac

CleanMyMac usuwa niepotrzebne pliki z komputera. Jest niezwykle konfigurowalny, ma przyjazny interfejs i jest bardzo przydatny do odzyskiwania miejsca na dysku twardym .

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Usuwa niepotrzebne pliki systemowe
  • Piękny design i łatwy w użyciu interfejs
  • Funkcje są dobrze wyjaśnione

Wady

  • Brak zaawansowanych funkcji dla ekspertów

Bardzo dobry
8

CleanMyMac usuwa niepotrzebne pliki z komputera. Jest niezwykle konfigurowalny, ma przyjazny interfejs i jest bardzo przydatny do odzyskiwania miejsca na dysku twardym .

Kilka funkcji odzyskiwania miejsca na dysku

CleanMyMac zwiększa prędkość komputera Mac i odzyskuje miejsce na dysku, usuwając wszystkie niepotrzebne pliki z OS X. Program wykona oczyszczanie systemu, aby znaleźć wszelkie nieużywane pliki językowe, pliki rejestru, pamięć podręczną, pliki tymczasowe i wiele innych.

Aplikacja może również wyszukiwać pliki i duże foldery, usuwać fragmenty pozostawione przez odinstalowane programy, opróżniać kosz i usuwać duplikaty obrazów utworzonych w programie iPhoto. CleanMyMac zawiera również narzędzie do odinstalowania wszelkich nieużywanych aplikacji . Na pierwszy rzut oka można zobaczyć, które programy nie były używane przez ponad tydzień lub rok. Możesz sortować listę aplikacji według daty ich ostatniego użycia. Wszystkie skany i operacje wykonywane przez CleanMyMac są dość szybkie.

Nowoczesna i łatwa w użyciu aplikacja

CleanMyMac zawiera intuicyjny interfejs użytkownika, który pozwala wybrać to, co chcesz uwzględnić w analizie. Wszystkie funkcje są szczegółowo wyjaśnione, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni użytkownicy będą mogli łatwo poruszać się po programie. Projekt aplikacji jest elegancki i nowoczesny.

Najlepszy środek czyszczący

CleanMyMac to jedno z najlepszych rozwiązań do czyszczenia i przyspieszania pracy komputera Mac . Działa dobrze, umożliwia pełną kontrolę nad tym, co można usunąć i jest łatwy w użyciu dla każdego.

CleanMyMac 2 czyści Twojego Maca z niepotrzebnych danych, odzyskuje dodatkowe miejsce na dysku i zachowuje go w porządku.

CleanMyMac 2 pomoże Ci zwolnić miejsce na Twoim Macu za pomoсą dwóch kliknięć. Z szeregem nowych funkcji, CleanMyMac 2 umożliwia zeskanowanie całego systemu i wyczyszczenie go z śmieci programowych, ukrytych obrazów w iPhoto, rzeczy w koszach i wielu innych typów plików - wszystko w jednym na nowo zaprojektowanym i pięknie prostym interfejsie.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Opinie użytkowników o CleanMyMac

Sponsorowany×